23 Ocak 2015 Cuma

şişli evden eve nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

Hizmet Bölgesi : Şişli
İstanbul Şişli evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri profesyonellik isteyen bir iştir, evinizi taşıtırken daha sonra pişman olmamak için mutlaka işini profesyonel yapan ve hakkında şikayetler bulunmayan bir firma tercih etmeye özen gösteriniz.
Fulya nakliyat olarak İstanbul Şişli bölgesinde Şahıs ve kuruluşlara yönelik parsiyel ve komple ev taşımacılığı yapmaktayız. Hizmetlerimiz arasında ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, işyeri, fabrika, kurum ve banka taşımacılığı ile fuar taşımacılığı yer almaktadır.
Fulya Evden Eve Nakliyat, evden eve Taşımacılık adına tecrübesini kazandıran nakliyat sektörüne daima yeni çizgiler sunar. Firmamıza bu gücü ve güveni sağlayan şey siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Şişli evden eve nakliyat firmaları dendiğinde Fulya Nakliyat’ın akla gelmesinden dolayı Kendimizle övünüyoruz. Çünkü biz işimizi en iyi şekilde yaparız. Şişli evden eve nakliyat sektöründe 15 yılı aşan tecrübemiz ile. Tek amacımız Güvenli taşımayı Siz müşterilerimize yaşatmaktır. 8 adet kapalı kasa araç ve her aracın başında 4 kişilik Profesyonel ekibimizle, Günün 24 saati Hizmetinizdeyiz.
Her ekibin içerisinde bir mobilyacının yanı sıra birde elektrikçi yer almaktadır. Mobilyacı mobilyalarınızın sökümü takımı ve ambalajlanması ile ilgilenirken elektrikçimiz ise evinizde bulunan elektrik aksamlarının ve avizelerinizin sökümünü ve montajını yapmaktadır.
Paketleme konusunda nelere dikkat edilmeli?
Nakliyat Öncesi Yapılması Gerekenler
Evden eve nakliyat şirketinizi seçerken çok titiz davranmalısınız. Firmamızın paketleme sistemi, paketleme yaparken kullandığı malzemeleri, kamyonları, elemanları inceleyiniz. Firmanın önceden yapmış olduğu işler hakkında bilgi alın. Evden eve nakliyat şirketinizi seçerken, komşularınızın ve tanıdıklarınızın firma hakkındaki uyarılarını dikkate alın. Şehir içi taşınmalarda minumum 3 gün öncesinten şehirlerarası taşınmalarda 1 hafta öncesinten randevu almayı ihmal etmeyiniz. Binanızda asansörü var ise taşınma günü bunun kullanılıp kullanılmayacağı hakkında nakliyat firmasına kesin ve doğru bilgi verin.
Şişli evden eve nakliyat şirketlerinde özelikle şehir içi taşımacılıkta 2 türlü fiyat verilir.
1. sinde eşyaları müşteri tamamiyle toplar (bardak çanak vitrin elbiseler biblo bilgisayar v.s) kendisi paketleme ve kolilemesini yapar
2. si de bütün A dan Z ye bütün eşyaların kolilenmesini nakliyat firması yapar ve fiyat ta ona göre belirlenir.
Eşyalarınızı taşıyacak arabanın kapalımı yoksa açık mı olduğunu kesinlikle öğrenin. Şişli Nakliyat firmanıza beyaz eşyaları kurup kurmadığını kesinlikle sorun. Nakliyat şirketinize şayet eviniz ile kamyonun park edeceği yer arasında normalden fazla mesafe var ise bunu muhakkak bildirin.
Taşınacağınız günden bir gün evvel kamyonun yanaşacağı yere muhakkak ya çöp varili veya kendi arabanızı park edin.
Taşıma yapılırken eşyalarınıza zarar gelip gelmediğini kontrolünü yapın doğal olarak taşıma yapıldıktan sonra hiçbir nakliye firması sorumluluk kabul etmez.Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmişse bunu vereceğiniz ücretten düşün. Evinizin işyerinizin bulunduğu sokağın veya caddenin nakliye araçları için uygun olup olmadığını araştırın. Bazı sokaklara büyük kamyonların girmesine izin verilmiyor.Bu gibi durumlarda eşya sahibinin trafik şube müdürlüğünden izin alması gerekiyor.Ankara için Kızılay, ulus, sıhhiye, Maltepe, Çankaya gibi ana arteller. Şayet işyerinizi taşıyorsanız ve telefondan fiyat almak istiyorsanız çelik kasa olup olmadığını muhakkak bildirin.
Gün boyunca mümkün olduğu kadar taşımacıların başında durmaya özen gösterin.
Eşyaları sınıflandırdıktan sonra paketlemeye özen gösterin. Paketlerinizin ve kolilerinizin üstüne mutlaka taşımacıların dikkat etmesi gereken hususları yazın. Kırılacak eşya için “Kırılacak Eşya”, Yeni evinizde kullanım önceliği olan eşyalar için “En Son Yüklenecek” gibi.. Koli ve paketlerinizi hazırlarken, üzerlerine içlerinde ne olduğunu yazın.Böylelikle eşyalarınızı yeni evinizde açarken, hangi kolide hangi eşyanın olduğunu kolaylıkla bilirsiniz. Buzdolabı ve derin dondurucu kullanıyorsanız içlerini en az 24 saat öncesinden boşaltın ve elektrik fişini prizden çekin. Ve her şeyden önemlisi size ve sizin artik bir parçanız olan eşyalarınızı taşıtacağınız firmayı çok özenle seçin.

2 yorum:

  1. Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat, taşımacılık sektöründe; hızlı, güler yüzlü, uygun fiyat politikası ile İstanbul Evden Eve Nakliyat firması farkını hissedin. Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat; şehir içi, şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetlerinde yanınızdayız.

    Uzun yıllardır evden eve nakliyat ve eşya taşımacılık sektöründe hizmet veren Şehirlerarası Evden Eve Na

    YanıtlaSil
  2. Şişli bölgesinde ev taşımacılığı yapan tek firma ünvanına sahip olmak bizi onurlandırıyor. Şişli Evden Eve Nakliyat Daha fazla bilgi almak için yapmanız gereken verdiğimiz linke tıklamaktır.

    YanıtlaSil